ltenru Kontaktai viršuje LT
+370 37 403 888
·
info@jankauskas.eu
·
P. - Pn. 08:00-17:00
Konsultacijos mygtukas LT

Praktikos sritys

Teisinės praktikos sritys

Draudimas

Konsultuojame dėl draudimo išmokų išmokėjimo, autoįvykio metu padarytos žalos atlyginimo, nuostolių priteisimo subrogacijos pagrindais, CMR draudimo, KASKO draudimo, privalomojo civilinės atsakomybės bei profesinės atsakomybės draudimo, bendrosios įmonių veiklos ir valdymo organų civilinės atsakomybės draudimo.

Juridiniai asmenys

Juridinių asmenų steigimas, reorganizavimas, pertvarkymas, bankroto procedūros, juridinių asmenų vidaus, išorės dokumentų rengimas, juridinių asmenų teisinis auditas, konkurencijos teisė ir kitos teisinės paslaugos.

Transporto teisė

Sutartys ir kita teisinė dokumentacija. Lietuvos bei užsienio vežėjų konsultavimas dėl nacionalinių ir tarptautinių teisės aktų nuostatų, transporto priemonių ir krovinių sulaikymo ar krovinių praradimo. Klientų interesų atstovavimas draudimo teisiniuose bei teisminiuose ginčuose.

Turtas

Kilnojamas ir nekilnojamas turtas (statiniai, žemė), tokio turto valdymas, naudojimas, disponavimas, įkeitimas, hipoteka, nuosavybės teisių įgijimo/perleidimo klausimai, bendraturčių teisiniai santykiai, turtinės teisės (intelektinė nuosavybė) ir kitos teisinės paslaugos.

Šeima

Santuokos nutraukimas, separacija, vedybų sutartis, vaiko išlaikymo, tėvystės nustatymo klausimai ir kitos teisinės paslaugos.

Sandoriai

Sandorių parengimas, sudarymas, vykdymas, atsakomybė, kylanti iš sandorių, sandorių pabaiga, atskiros sutarčių rūšys (pirkimo-pardavimo, viešųjų pirkimų, koncesijų, rangos, rentos, franšizės, distribucijos, paskolos, paslaugų, jungtinės veiklos (partnerystės), atstovavimo, taikos, nuomos, mainų, dovanojimo ir kt.).

Paveldėjimas

Paveldėjimas pagal testamentą, paveldėjimas pagal įstatymą, palikimo priėmimas, įpėdinių savitarpio santykiai ir kitos teisinės paslaugos.

Teisinės paslaugos

Teisinės paslaugos santykiuose tarp viešojo administravimo subjektų bei tarp viešojo administravimo ir privačių subjektų (mokesčių, žemės, miškų, statybų, valstybės tarnybos ir kitose srityse).

Teisinės paslaugos administracinių teisės pažeidimų klausimais.

Teisinės paslaugos

Teisinės paslaugos ginant fizinius ir juridinius asmenis bei atstovaujant fizinius asmenis baudžiamajame procese pagal LR baudžiamojo kodekso teisės normas, ginančias žmogaus sveikatą, asmens garbę ir orumą, privataus gyvenimo neliečiamumą, nuosavybę, turtines teises ir turtinius interesus, intelektinę ir pramoninę nuosavybę, ekonomiką ir verslo tvarką, finansų sistemą, valstybės tarnybą ir viešuosius interesus bei kt.

Reikalinga teisinė pagalba?

Mes Jums padėsime! Skambinkite dabar : +370 37 403 888

info@jankauskas.eu
·   P – Pn 08:00-17:00